Jesteśmy drużyną, która świetnie ze sobą współpracuje. Dzięki temu każdy kto do nas przychodzi ma wrażenie jakby był w domu. Przyjazna atmosfera oraz profesjonalizm to nasz znak rozpoznawczy. ​

EWA ŻMIJAN

PREZES ZARZĄDU

Założycielka i Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o.o. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.
Na co dzień specjalizuje się w zakładaniu i prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomaga przedsiębiorcom w takich czynnościach, jak: wprowadzanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzenie procesu sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, jak również przekształcanie działalności w spółki z o.o. W ofercie prowadzonej Firmy posiada kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom Klientów.
Misją tej kobiety jest edukacja przedsiębiorców  w zakresie zakładania działalności gospodarczej, prowadzenia działalności gospodarczej oraz edukacja w zakresie prowadzenia spółek z o.o.
Wizja działalności opiera się na budowaniu długotrwałych relacji z przedsiębiorcami opartych na zaufaniu, a przede wszystkim indywidualnym podejściu do każdego z nich.

PAWEŁ ŻMIJAN

-

Jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie szeregu procesów, związanych z obsługą klientów. Celem maksymalizacji wydajności bieżącej obsługi klientów, opracowuje i wdraża wewnętrzne procedury i normy postępowania, których wypełnianie kontroluje i nadzoruje. Koordynuje procesy kontrolne w zakresie rozliczania się z klientami i sporządzania dokumentacji z prowadzonych operacji, a także realizowania założonego budżetu. Przewodniczy działaniom podległego zespołu specjalistów, lecz jego uprawnienia dotyczą także pozostałych działów firmy.

Klaudia Liszewska

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, kierunek Finanse i Rachunkowość. Współautorka książki „System Finansowy Małego i Średniego Przedsiębiorstwa” pod redakcją naukową Elżbiety Wrońskiej-Bukalskiej. W Infinite Business zajmuje stanowisko Samodzielnej Księgowej. W firmie ponosi odpowiedzialność za obsługę rachunkową podmiotów gospodarczych zarówno spółek, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać jeszcze w trakcie studiów, co umożliwiło połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Nadal rozwija swoje umiejętności z zakresu finansów, podatków i rachunkowości.

Monika Mazurek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Rachunkowości i Finansów. Ukończyła szereg kursów doszkalających. W Infinite Business zajmuje stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.  Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej.

Kamila Osypiuk

Absolwentka Politechniki Lubelskiej, z wykształcenia magister zarządzania logistycznego w przedsiębiorstwie oraz inżynier zarządzania i inżynierii produkcji. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie szkoły średniej. W Infinite Business zajmuje stanowisko Kierownika ds. Administracji. W Firmie jest odpowiedzialna za właściwe funkcjonowanie biura. Planuje, koordynuje i kontroluje zadania naszego zespołu. Potrafi doskonale radzić sobie z problemami, które wymagają strategicznego podejścia. Kamila jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, konkretną i zaangażowaną. Umiejętność analitycznego myślenia wykorzystuje do określania, analizowania, usprawniania i ulepszania założonych procesów pracy.