Bądź
świadomym Przedsiębiorcą

SZKOLENIE OGÓLNE: SPóŁKA Z O.O.

Często zadajemy sobie następujące pytania:
Dlaczego warto kupić to szkolenie?
Co mogę na tym zyskać?

Odpowiedzi jest kilka.
Po pierwsze. Uzyskasz praktyczną wiedzę, którą można wykorzystać w życiu biznesowym. A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że zaoszczędzisz wykupując te szkolenie ok. 16 000 zł w skali roku?

Teraz zadajesz sobie pytanie. Jak?
Dobór proporcji udziałów jest niezwykle ważny. Nieodpowiedni dobór proporcji udziałów dla wspólników może spowodować, że ZUS potraktuje mniejszego udziałowca jako iluzorycznego i zaskoczy Cię powiadomieniem o zapłacie składek ZUS za X miesięcy/lat wstecz.

Poprowadzimy Cię jak założyć spółkę przez S24 teleinformatycznie. Pokażemy jak powinna wyglądać umowa spółki z o.o. założona przez S24 wraz z dokumentami, które są wymagane aby wniosek o rejestrację podmiotu został przyjęty i zaakceptowany przez odpowiedni Sąd Krajowego Rejestru Sądowego. Tutaj pojawia się kolejna oszczędność pieniędzy ok. 1000 zł. W jaki sposób możemy uniknąć podwójnego opodatkowania? Przedsiębiorco czy słyszałeś o umowie powołania? Wskazujemy praktyczne rozwiązanie jak i w tym przypadku zaoszczędzić 19% podatku na wypłacie dywidendy. Jak zauważyłeś oszczędności występują i to nie małe.

Nasz gość specjalny adwokat Karol Niewiarowski wspierać będzie Państwa swoją praktyczną wiedzą jak i doświadczeniem.

Oszczędzaj razem z Nami i bądź świadomym przedsiębiorcą!

ZASADY OGÓLNE – SPÓŁKA Z O.O.

299 zł

UMOWA SPÓŁKI Z O.O. – ZAPISY ZABEZPIECZAJĄCE

299 zł

Umowa Spółki z .o.o.

Przyszły i obecny przedsiębiorco zastanawiałeś się nad tym jak ważna jest umowa spółki z o.o. i jakie zapisy zabezpieczające chciałbyś aby były w niej zawarte, które dają Ci przede wszystkim bezpieczeństwo, spokój psychiczny, oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy?

Na tym szkoleniu przedstawiamy Państwu przykład najważniejszych zapisów zabezpieczających, które powinny być zawarte w umowie spółki z o.o. Dzięki Nam uzyskasz bezpieczeństwo, spokój psychiczny, oszczędzisz swój czas, który jest najcenniejszy.

Tutaj zadajesz sobie pytanie. W jaki sposób?
W taki sposób, że nie będziesz musiał udawać się do notariusza za każdym razem kiedy będzie wymagana zmiana umowy spółki z o.o. Tutaj oszczędzamy nie tylko czas ale i pieniądze. Zmieniając umowę spółki z o.o. w formie aktu notarialnego jeżeli nie posiadamy odpowiednich zapisów kosztuję od 500 zł nawet do 2000 zł. Sporo prawda?

Nasz gość specjalny adwokat Karol Niewiarowski wspierać będzie Państwa podczas szkolenia swoją praktyczną wiedzą.

Nie może Cię zabraknąć razem z nami. Już dziś zapraszamy Cię na to szkolenie.

Rejestracja wniosków do KRS - Krajowego Rejestru Sądowego

Załóżmy, że posiadasz już wiedzę z naszych szkoleń: „zasady ogólne: spółka z o.o.” oraz „ umowa spółki z o.o. – zapisy zabezpieczające. Jesteś bardzo dobrze przygotowany do tego aby zarejestrować spółkę z o.o. w Krajowym Rejestrze Sądowych ale przed Tobą ostatni etap!

Poprawne wypełnienie głównego wniosku oraz załączników do niego wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami. To szkolenie pokazuję krok po kroku w jaki sposób wypełnić wniosek o rejestracje podmiotu prawnego oraz wszystkich niezbędnych załączników. Pokażemy Ci wzory uchwał, które należy dołączyć do wniosku i wymaganych załączników.

Pojawia się oszczędność pieniędzy. Zapewne zadajesz sobie pytanie ile? Przyszły i obecny przedsiębiorco z naszego doświadczenia od 1000-1500 zł.

Zachęcamy do zakupu już dziś!

REJESTRACJA WNIOSKÓW DO KRS

299 zł

PAKIET SZKOLEŃ SPÓŁKOMANIA

Wszystkie szkolenia w jednym miejscu.
Dzięki pakietowi oszczędzasz 20%!

719 zł