NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy drużyną, która świetnie ze sobą współpracuje. Dzięki temu każdy kto do nas przychodzi ma wrażenie jakby był w domu. Przyjazna atmosfera oraz profesjonalizm to nasz znak rozpoznawczy.

EWA ŻMIJAN

PREZES ZARZĄDU

Założycielka i Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o.o. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci. Na co dzień specjalizuje się w zakładaniu i prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Pomaga przedsiębiorcom w takich czynnościach, jak: wprowadzanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzenie procesu sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, jak również przekształcanie działalności w spółki z o.o. W ofercie prowadzonej Firmy posiada kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom Klientów.


Misją tej kobiety jest edukacja przedsiębiorców  w zakresie zakładania działalności gospodarczej, prowadzenia działalności gospodarczej oraz edukacja w zakresie prowadzenia spółek z o.o. Wizja działalności opiera się na budowaniu długotrwałych relacji z przedsiębiorcami opartych na zaufaniu, a przede wszystkim indywidualnym podejściu do każdego z nich.

PAWEŁ ŻMIJAN

-

Jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie szeregu procesów, związanych z obsługą klientów. Celem maksymalizacji wydajności bieżącej obsługi klientów, opracowuje i wdraża wewnętrzne procedury i normy postępowania, których wypełnianie kontroluje i nadzoruje. Koordynuje procesy kontrolne w zakresie rozliczania się z klientami i sporządzania dokumentacji z prowadzonych operacji, a także realizowania założonego budżetu. Przewodniczy działaniom podległego zespołu specjalistów, lecz jego uprawnienia dotyczą także pozostałych działów firmy.